Zelf een mand of broedkorf vlechten?

Workshop mand of broedkorf vlechten.
Vlechten lijkt zo eenvoudig. Maar het is een heus ambacht! Vakwerk wat je kunt leren van ambachtsmannen en vrouwen van de vlechtgroep Zwolle en omstreken.
In de door de vlechtgroep te geven workshop leer je in een dag een mand of broedkorf vlechten. Daarnaast leer je van alles wat met vlechttechnieken te maken heeft. Er wordt gebruik gemaakt van verschillende diktes van materialen, die in combinatie een prachtige mand of broedkorf laten ontstaan.
Vlechten is een heerlijke bezigheid op een prachtige locatie en ondersteund door ervaren vlechters is deze workshop dan ook zeer de moeite waard. Kom in het ritme van het vlechten, ruik de geur van het wilgenhout en ga naar huis met een mooi zelf gemaakte mand of broedkorf.
Ga jij de uitdaging aan? Geef je dan snel op, want dan kunnen de wilgen op tijd in de week worden gelegd.
Aan de workshop kunnen maximaal twaalf personen deelnemen. Om verzekerd te zijn van een plaats, kunt u zich via het inschrijvingsformulier aanmelden. Doorgang cursus alleen bij voldoende deelname.
Locatie: De Veldschuur, Wijkweg 2, 7954 HP Rouveen
Starttijd: 09:00 uur tot 16:00 uur
Kosten € 45,00 (inclusief vlechtmateriaal, koffie/thee, lunch)
Voor meer infomatie: De Veldschuur, Wijkweg 2, 7954 HP Rouveen Tel: 038-47727341